Přejít k hlavnímu obsahu

Zápis do prvních tříd

Kritéria a pokyny k průběhu

Informace o průběhu zápisu do školního roku 2024/2025

Administrativní část

Prostřednictvím internetu (online) od 1. dubna do 30. dubna 2024

Motivační část

Za osobní přítomnosti žáků i rodičů 19. dubna 2024 v budově školy (nutná rezervace termínu předem)

Rodiče se mohou s dětmi zúčastnit rozhovoru s paní učitelkou. Tématem společného setkání (cca 20 min) budou dovednosti, které už děti zvládají, povídání u sešitu Předškoláček a mohou si vybrat z nabízených aktivit zaměřených na grafomotoriku, matematické představy, zrakové vnímání. Před nebo po rozhovoru mohou využít nabízené činnosti s pomocí starších žáků – cesty labyrintem nebo sportování ve školní tělocvičně (sálovou obuv nebo cvičky s sebou).


Rezervace a administrativní část zápisu

Online zápis do školy – zapsat dítěOnline zápis do školy – zapsat dítě