Harmonogram roku

Odkaz - průběžný kalendář Google

1.     Období školního vyučování  
 
-       slavnostní zahájení školního roku po 2. 9. 2019
-       pravidelné vyučování dle rozvrhu od 4. 9. 2019
-       podzimní prázdniny út 29.10. a st 30. 10. 2019
-       vánoční prázdniny po 23. 12. 2019 - pá 3. 1. 2020
-       začátek vyučování po 6. 1. 2020
-       konec vyučování v prvním pololetí čt 30. 1. 2020
-       pololetní prázdniny pá 31. 1. 2020
-       jarní prázdniny po 3. 2. - pá 7. 2. 2020
-       velikonoční prázdniny čt 9. 4. 2020
-       konec vyučování v druhém pololetí út 30. 6. 2020
-       hlavní prázdniny 2020 st 1. 7. 2020 - po 31. 8. 2020
-       začátek školního roku 2020/2021 út 1. 9. 2020
2.     Klasifikační porady  
 
- 1. pololetí St 13. listopadu 2019 St 22. ledna 2020
- 2. pololetí St 15. dubna 2020 St 24. června 2020
3.     Kurzy 2019/2020  
 
 
 
 
 
lyžařský 1. stupeň   21. 1. – 23. 1. 2020 Nová Paka Bt
preventivní VI.A,VI.B                 11. – 13. 9. 2019 Pecka Hr
lyžařský VII. A, VII. B          8. – 15. 3. 2020 Pec p. S. Bt
vodácký IX. A    15. 6. – 19. 6. 2020 Vltava Bt
plavecký III. A,B; IV. A,B Út 7. 1. – 17. 3. 2020 Nová Paka Ze
bruslení 1. stupeň 1. stupeň 15. 11. – 13. 12. 2019 Nová Paka Ze
ekokurz VIII. A 3. 6. – 5. 6. 2020 Jizerské hory Ra
ekokurz V. A 11. – 15. 5. 2020 Horní Maršov
  V. B 18. – 22. 5. 2020 Horní Maršov Do
4.   Třídní důvěrníci – 16:30 hodin
-       -       Čt 5. září 2019
-       Út 19. listopadu 2019
-       Út 21. dubna 2020
-        
 
-        
 
5.   Třídní schůzky s rodiči – 1. stupeň: 15:30 hodin a 2. stupeň: 16:00 hodin
-        
 
-       Čt 5. září 2019 (od 15:30 oba stupně)
-       Čt 21. listopadu 2019
-    Čt 23. dubna 2020
6.   Školská rada
-     -       25. 9. 2019 od 17:00 hod.
7.      
 
7.   Zápis do 1. tříd pro školní rok 2020/2021
-          pátek 3. 4. a sobota 4. 4. 2020        
8.      Školička pro předškoláky
-     středa 22. 4. 2020
9.   Výlety
10.     
 
11.     
 
-  - květen, červen

Kalendář akcí

22.11. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
27.11. - středa
  • Program SEMIRAMIS 8. A a 9. A
  • Perníková chaloupka 1. třídy
28.11. - čtvrtek
  • Exkurze Všestary 4. třídy
29.11. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
30.11. - sobota
  • Adventní zpívání
4.12. - středa
  • Mikulášská besídka na gymnáziu 1. a 2. třídy
6.12. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
11.12. - středa
  • Vánoce na zámku Loučeň - 2. třídy
13.12. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
Sdílet školní Google calendář

Zobrazit celý kalendář

šupem nahoru