Pedagogický sbor

 

 JménoKonzultační hodinyMístnost
ŘeditelMgr. Burkert ZdeněkPondělí 14:30 - 15:15č. 8 – přízemí
Zástupkyně řediteleMgr. Mládková EvaPondělí 13:30 – 14:15č. 7 – přízemí
UčiteléMgr. Bezstarostová MilenaÚterý 13:45 – 14:30č. 35 – 2. patro
 Mgr. Bílková PetraStředa 12:45 – 13:30č. 70 – MVD
 Mgr. Burkertová IlonaPondělí 12:45 – 13:30č. 69 – MVD
 Mgr. Cilerová LeaÚterý 13:45 – 14:30č. 36 – 2. patro
 Mgr. Dixová BřetislavaStředa 14:20 - 15:05č. 45 – 3. patro
 Mgr. Dolenská JitkaÚterý 12:45 – 13:30č. 20 – 1. patro
 Gernatová SimonaStředa 12:45 – 13:30č. 32 – 2. patro
 PhDr. Hetfleischová  ŠtěpánkaPondělí 13:35 – 14:20č. 42 – 3. patro
 Mgr. Horák JosefPondělí 14:00 – 14:45č. 27 – 2. patro
 Mgr. Chocholáčová SoňaPondělí 13:45 – 14:30č. 32 – 2. patro
 Ing. Bc. Kejval JanČtvrtek 12:45 – 13:30č. 43 – 3. patro
 Mgr. Kolářová VendulaStředa 13:35 – 14:20č. 47 – 3. patro
 Mgr. Kubelová VeronikaStředa 13:30 – 14:15č. 46 – 3. patro
 PhDr. Mudrák DavidČtvrtek 13:35 – 14:20č. 43 – 3. patro
 Mgr. Pilná DagmarÚterý 12:45 – 13:30č. 22 – 1. patro
 Mgr. Poláková HanaÚterý 12:45 – 13:30č. 23 – 1. patro
 Mgr. Polmanová ŠárkaÚterý 13:35 – 14:20č. 42 – 3. patro
 Mgr. Pourová IvanaStředa 12:45 – 13.30č. 21 – 1. patro
 Mgr. Rambousek LukášČtvrtek 14:00 – 15:00č. 27 – 2. patro
 Ing. Salmon MonikaStředa 14:00 – 14:30č. 47 – 3. patro
 Mgr. Soviar Josef Pondělí 14:00 – 14:30č. 40 – 3. patro
 Mgr. Svobodová DanetaÚterý 13:30 – 14:15č. 41 – 3. patro
 Mgr. Tauchmanová PetraStředa 13:15 – 14:00č. 33 – 2. patro
 Mgr. Tichá MarkétaČtvrtek 13:05 – 14:00č. 34 – 2. patro
 Bc. Zadrobílek Jiří  
 Mgr. Zemánek JiříÚterý 13:45 – 14:30č. 43 – 3. patro
Vedoucí vychovatelka ŠDBc. Klimovičová Irina ŠD 1. oddělení
Vychovatelky ŠDSedláčková Petra ŠD 2. oddělení
 Černá Petra ŠD 4. oddělení
 Zvěřinová Jaroslava  
 Nápravníková Ilona ŠD 3. oddělení
Asistentky pedagogaBrendlová Naděžda, DiS.  
 Černá Petra  
 Fajferová Simona  
 BcA. Grafková Martina  
 Bc. Klimovičová Irina  
 Kučerová Nikol  
 Nápravníková Ilona  
 Pospíšilová Petra  
 Sedláčková Petra  
 Šejnová Eva  
 Zvěřinová Jaroslava  
Školní asistentkyFajferová Simona  
 BcA. Grafková Martina  
 Kučerová Nikol  
 Pospíšilová Petra  
Speciální pedagogMgr. Kolářová Vendula  

 Žáci jsou povinni si konzultaci domluvit předem.

Publikováno 19.10.2021

Kalendář akcí

8.12. - středa
  • Knihovna 4. A
9.12. - čtvrtek
  • Knihovna 2. A
9.12. - čtvrtek
  • Knihovna 2. B
10.12. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
17.12. - pátek
  • Bruslení 1. stupeň
Sdílet školní Google calendář

Zobrazit celý kalendář



šupem nahoru