Přejít k hlavnímu obsahu

Čarodějnický rej 2019

Čarodějnický rej 2019

30. duben se již tradičně na naší škole nesl v duchu zábavy a her. Žákovský parlament uspořádal „Čarodějnický rej“ pro žáky 1. stupně a předškolní třídu Motýlků. Připravili jsme mnoho soutěží, které prověřily různé dovednosti a schopnosti – od mrštnosti přes rychlost a pozornost až k přesnosti, ale nově také soutěže na pamět a soustředěnost a zručnost. Po jejich splnění dostali všichni malí čarodějové a čarodějnice sladkou odměnu.

Většina zúčastněných přišla v nádherných kostýmech, na kterých si nepochybně musela dát velmi záležet. Proběhla i promenáda v maskách, aby porota mohla vybrat ty nej. Nejhezčí čaroděj a čarodějnice z každé třídy totiž kromě diplomů dostali sladkou odměnu. Všem, kteří si přišli zasoutěžit nebo pomáhali s organizací, moc děkujeme a jsme moc rádi, že tato akce má u dětí stále úspěch!                                             

                                                                                                                              Parlamenťáci