Přejít k hlavnímu obsahu

Den Země 5.třídy

Ve středu 17. dubna 2019 naše třída 5. A společně se třídou 5. B trávila dopoledne venku – za vodou. Začátek našeho putování jsme zahájili cestou k Farskému rybníku, který známe spíše pod názvem „Bahňák“. Když jsme si poslechli vyprávění pana uč. Horáka, pokračovali jsme dále k Brdskému potoku. Potůček byl malý a mně připadal špinavý. Dále jsme ještě stihli navštívit Tejnorovu studánku, Anežčinu studánku, rybník Annu a také jezírka a rybník Mikuláš. Tady jsme krmili kachny. O všech místech nám pan učitel povyprávěl a jeho vyprávění bylo poutavé a zajímavé. Bylo příjemné trávit Den Země s naší třídou i s druhou pátou třídou venku. Počasí nám celý den přálo a myslím si, že to byl vydařený den. Rád se na tato místa půjdu zase někdy podívat.

                                                                            Lukáš Jíša,5. A