Přejít k hlavnímu obsahu

Dopravní soutěž – Pohár starostů

Ve středu 24. dubna se uskutečnil na DDH v Nové Pace 6. ročník dopravní soutěže mladých cyklistů „Pohár starostů“ určený pro žáky 5. tříd. Družstva již tradičně plnila tyto disciplíny – jízdu po DDH, testy z pravidel silničního provozu a jízdu zručnosti. Naši školu reprezentovala dvě družstva. První ve složení Lukáš Jíša, Filip Zukal, Martina Bajerová a Ema Valentová a druhé ve složení Lukáš Dědek, Michal Malý, Marie Foltýnová a Tereza Tegelová. První tým obsadil s 278 trestnými body 2. místo a druhý tým se 309 body 3. místo. Lukáš Dědek z 5. B zvítězil v kategorii chlapců se ziskem 50 trestných bodů. Vítězem tohoto ročníku se stalo družstvo z Vidochova s 254 trestnými body.

                                                                            Mgr. Josef Horák