Přejít k hlavnímu obsahu

Přípravy na JARMARK vrcholí

V pondělí 13. května od 13.30 hodin otevřou žáci třídy 4. A stánky na JARMARKU v Nové Pace. Přijďte na Masarykovo náměstí k České spořitelně. Již třetí týden děti intenzivně vyrábějí a dokončují vše, co je potřeba. Věnují svůj volný čas i odpoledne, někdy přijdou s rodiči. Pracují během odpoledních dílen. Měli jsme pět dílen, během kterých jsme zpracovali další pampeliškové květy na med, pečený čaj z citrusů, rodiče pomáhali s výrobou utopenců, přáníček. Nejvíce jsme se zaměřili na balení vyrobeného zboží, označení výrobků a přípravu tomboly. Děkujeme za podporu všem rodičům! Podívejte se na fotografie, jak se všem dařilo a přijďte si koupit jejich výrobky. Děti pro Vás také připravují pěkná vystoupení – mažoretky, tanec, hra na housle, zpěv. Vymyslely i různé prodejní slogany. Zde jsou některé z nich: „Jsme mazaní jako lišky, máme med z pampelišky.“ „Kupujte si utopence, takové nejsou ani v telce.“ „ Kupujte si krokodýlky, budou vyprodané během chvilky“. Těšíme se na Vás.

 Tř. uč. Mgr. Ivana Pourová