Přejít k hlavnímu obsahu

Školní výlet (1. třídy)

30. května 2019 se žáci prvních tříd vydali na školní výlet. Nejprve navštívili Perníkovou chaloupku, kde si vyslechli změněnou verzi této pohádky, poté Ježibaba ukázala, jak peče perníčky, krotí kouzelné koště. Cesta pokračovala lesem do Ježíškovy ložnice s andílky a po klouzačce sjeli do pekla.

Po svačince jsme vystoupali na Kunětickou horu a zhlédli divadelní pohádku „Jak se peče písnička“. Jednotlivé části pohádky se odehrávaly v různých místnostech hradu, takže jsme i viděli hradní místnosti.

Na nádvoří jsme se najedli, nakoupili drobné suvenýry a cestou zpět jsme se potěšili zvířátky v Minizoo. Výlet se nám vydařil, celý den nám svítilo sluníčko a bylo nám báječně.

                                                                              Mgr. Bezstarostová, Mgr. Mesnerová