Přejít k hlavnímu obsahu

Sbírka pro novopacký útulek (žákovský parlament 2019)

Náš žákovský parlament již 3. rokem organizoval akci s názvem: „POMOZTE ZVÍŘATŮM V NOVOPACKÉM ÚTULKU“. Sbírka pro zvířata se uskutečnila 6. 12. 2019 v naší škole u hlavního vchodu. Dospělí i děti přinášeli různé pamlsky, konzervy, kapsičky, deky, hračky, ale také přispívali finanční částkou. Do akce se zapojilo ještě více lidí než vloni, z čehož máme obrovskou radost. Na veterinární péči byla vybrána částka 3150,-. My – zástupci ze žákovského parlamentu jsme dne 10. 12. 2019 vyrazili do štikovského útulku celou sbírku předat osobně. Pejsci nás radostně vítali, pobíhali kolem nás a byli rádi za každé naše pohlazení, dokonce jsme s nimi vyrazili na krátkou procházku po okolí a pomohli je vyvenčit. Tato báječná akce se vydařila a my bychom chtěli za celý Parlament Fair Team poděkovat všem, kteří přispěli a pomohli čtyřnohým kamarádům. Máme radost, že můžeme pomáhat a určitě v tom budeme pokračovat.  DĚKUJEME!       

Kateřina Fejfarová (zapisovatelka ŽP, 9.A)