Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční besídky v 1. třídách

Besídkové úterý 10. prosince bylo pro prvňáky velkou výzvou. První hodinu se chystali na své vystoupení a další tři vyučovací hodiny se prostřídali prvňáčci i předškoláčci se svými představeními. Druhou hodinu se představili žáci 1. A se svými secvičenými písněmi a pohádkami. Představení bylo velmi pestré, děti si připravily krásné kulisy i převleky. Třetí hodinu se ukázali žáci 1. B. Zazpívali písně, odrecitovali básně a sehráli vánoční příběh o Grinchovi. Poslední hodinu se prvňáčci šli podívat k motýlkům. Ti krásně zazpívali vánoční písničky a obdarovali i malé miminko. Celý den byl velmi náročný a zdaleka nekončil. V každé třídě se ještě večer rozsvítila světla a vše se odehrálo nanovo tentokrát pro rodiče. Děti sklidily veliký potlesk a chválu. Nakonec se všichni občerstvili cukrovím a obdarovali maminky perníkovými srdíčky z Perníkové chaloupky.

Zapsala Mgr. Tereza Mátyásová