Přejít k hlavnímu obsahu

Třídní kolo ve zpěvu 2. třídy

14. 2. 2020 se poslední hodinu nemohli už žáci 2. A a 2. B dočkat, aby si zpříjemnili chvíle ve škole krásnými melodiemi písniček. Každý pilně trénoval, aby mohl podat co nejlepší výkon. Nebylo to pro nikoho jednoduché. Museli zazpívat lidovou a umělou písničku bez doprovodu a před obecenstvem. Velká pochvala patří všem, zazněly známé i neznámé písničky a každý byl odměněn.

Do školního kola postupují:

2. A – Kristýnka Švarcová, Klárka Zimmermannová, Anetka Formánková, Jolča Samlerová, Evička Coganová, Alička Plodrová, Tomášek Věchet, Péťa Bílek, Denisek Hradecký, Víťa Antoš a Ondra Linhart

2. B – Fanda Kalenský, Kuba Krsek, Lukáš Štampoch, Filip Holub, Maruška Blažková, Ellenka Brok, Mikuláš Morávek, Kačka Bajerová, Johanka, Terezka Kudrnáčová, Stelinka Líbalová, Viktorka Šefcová, Kája Jiráková

Mgr. Lea Cilerová