Přejít k hlavnímu obsahu

Slavnostní přivítání prvňáčků

Začátek školního roku je slavnostním okamžikem pro všechny nové prvňáčky. V úterý 1. září 2020 jich naše škola přivítala 25. V doprovodu rodičů i prarodičů, slavnostně ustrojeni i naladěni se sešli ve společenské místnosti. Zde je krátce přivítal ředitel školy Mgr. Zdeněk Burkert, místostarosta našeho města Pavel Bouchner a paní učitelky Mgr. Dagmar Pilná a Iva Vavřínková. Po společném zahájení si paní učitelky odvedly děti do vyzdobených tříd. Ve třídách se děti seznámily s paní učitelkou, se svými spolužáky a krátce si popovídaly o tom, co je ve škole čeká zajímavého a na co všechno se mohou ve svém prvním školním roce těšit. Stejně jako každý školní rok čekalo i na nové prvňáčky milé překvapení.  V nově otevřeném atriu školy zhlédly pohádku O Budulínkovi. Divadelní představení se dětem moc líbilo. Rodiče se zatím ve třídách dozvěděli důležité informace o provozu školy a třídy. Domů si děti jako vzpomínku na svůj první den ve škole odnesly drobné dárečky.

Našim novým prvňáčkům přejeme hodně úspěchů, dobrou náladu a mnoho krásných nových zážitků.

Tř. uč. D. Pilná a I. Vavřínková