Přejít k hlavnímu obsahu

Den dětí 5. B

Za krásného slunečného počasí žáci 5. B vyrazili 1. června na celodenní vycházku do přírody. Během cesty děti luštily indicie, které nám určovaly trasu naší vycházky. Ta vedla do Jírových sadů, kolem firmy QS ve Staré Pace do Podlevína a zpět kolem kláštera přes náměstí do školy. Převážná část dětí v Podlevíně byla poprvé. Tato lokalita se jim velice líbila. Cestou nás čekalo několik zastavení, během kterých jsme si povídali o krásných místech Nové Paky a okolí, zopakovali jsme si také znalosti z přírodovědy a vlastivědy, hráli pohybové hry. Na náměstí jsme si pochutnali na výborné zmrzlině, která nám dodala energii na cestu zpět do školy. Děti si opravdu svůj svátek moc hezky užily a vycházka byla milým zpestřením našich školních dnů. 

                                                                      Mgr. Ilona Burkertová