Přejít k hlavnímu obsahu

Krajské kolo v přehazované

První sportovní akcí letošního kalendářního roku se stala přehazovaná. Z našeho okresu jsme postoupili bez boje přímo do krajského kola. Navíc jsme díky plaveckému kurzu ani nestihli kvalitně potrénovat. Očekávání tedy nebyla velká. Děti si cestou v autobuse alespoň prostudovaly pravidla a hurá na hřiště. Nakonec ale naše výkony nebyly vůbec špatné. Po rozpačitém začátku jsme dokázali vyhrát základní skupinu. V semifinále jsme bohužel nestačili na žáky ze Rtyně v Podkrkonoší. V souboji o 3. místo jsme znovu porazili Vrchlabí, a tak jsme si z Hostinného přivezli krásné třetí místo, pohár a medaile. Základ týmu tvořili naši malí volejbalisté, které jsme doplnili ještě dalšími zájemci. 

O vzornou reprezentaci se zasloužili: K. Řezníčková, A. Zahradníková, N. Fejfarová, D. Chudobová, N. Zukalová, J. Hylmarová, E. Odvárková, V. Plecháč a V. Ciler. 

Všem moc děkujeme. 

Mgr. Zdeněk Burkert