Přejít k hlavnímu obsahu

Semiramis – Uvolněte se, prosím

Dne 5. 4. 2022 proběhlo další setkání s pracovnicemi ze Semiramis, které bylo tentokrát zaměřeno na zvládání stresových situací. Žáci a žákyně 9. ročníků si společně s Kájou a Verčou procházeli různé zátěžové situace a snažili se najít návod, jak najít balanc mezi zónou komfortu a zónou paniky. Hledali společně způsob, jak brát složité situace jako výzvy (dnes moderní challenge), jak v nich vidět příležitost pro učení se něčemu novému a jak dosáhnout díky jejich zvládnutí dalšího osobního rozvoje. 

Žáci mezi sebou sdíleli své obavy, prodiskutovávali způsoby zvládání stresových situací a popisovali své vlastní zkušenosti. Po celou dobu panovala přátelská atmosféra a ochota spolupracovat. Těšíme se na závěrečný blok v červnu. 

PhDr. Š. Hetfleischová