Přejít k hlavnímu obsahu

Školní výlet 1. tříd – ZOO Liberec

Ve středu 22. června vyrazili prvňáčci na svůj první školní výlet. Cílem naší cesty byla nejstarší zoologická zahrada v České republice – ZOO Liberec. Po příjezdu do ZOO a posilnění svačinkou jsme se rozdělili do dvou skupin. Obě skupiny doprovázeli během prohlídky milí průvodci, kteří nás velmi mile a trpělivě provedli celou zoologickou zahradou. Děti se dozvěděly mnoho zajímavostí o všech zvířátkách, o jejich chování, způsobu života a jejich mláďatech. Samozřejmostí byly odpovědi na všechny zvídavé i všetečné otázky našich žáčků. Po prohlídce celé zahrady jsme výlet završili hojným nákupem suvenýrů. Výlet jsme si velmi užili, počasí nám přálo. Zoologická zahrada v Liberci je opravdu krásným místem na výlet, byla tak i odměnou pro děti za jejich snažení a úspěšné zvládnutí prvního školního roku. 

Mgr. Ilona Burkertová, Mgr. Petra Bílková