Přejít k hlavnímu obsahu

Školní plavecké závody

V úterý 14. března jsme uspořádali plavecké závody pro žáky naší školy. Závodů se zúčastnilo 76 dětí napříč všemi ročníky. Děti poměřily svoje plavecké schopnosti v disciplíně 25 metrů volným způsobem. Většina plavala stylem prsa nebo kraul, ale někteří vyzkoušeli i znak. V závěru závodů přišly na řadu štafety, kde se projevila týmová soudržnost všech dětí.

Všichni závodníci usilovně bojovali o své nejlepší výkony do posledního tempa. Celkově nejrychlejší plavkyní mezi děvčaty se stala Ema Valentová z 9. A a mezi chlapci Josef Karel z 8. A, který se stal i držitelem absolutně nejrychlejšího času školních plaveckých závodů ZŠ Husitská.

Za skvělé podpory a pomoci personálu plaveckého bazénu závody proběhly hladce a v parádní atmosféře. Všem děkujeme za spolupráci a žákům za hojnou účast, skvělé výkony, fandění a především fair play závodění.

Organizátoři akce: Mgr. Jiří Zemánek, Mgr. Josef Soviar, Bc. Michaela Haklová, Ing. Jan Kejval

Výsledky závodů