Přejít k hlavnímu obsahu

Čarodějnický rej 2023 pro 1. – 3. třídu

Páteční dopoledne 28. 4. 2023  se na naší škole neslo v duchu zábavy a her. Žákovský parlament pro žáky od 1. do 3. tříd připravil  „Čarodějnický rej“. Na jednotlivých stanovištích si děti vyzkoušely různé dovednosti a schopnosti – od mrštnosti přes rychlost a pozornost až k přesnosti. Po jejich splnění dostali všichni malí čarodějové a čarodějnice sladkou odměnu.

Většina zúčastněných přišla v nádherných čarodějnických kostýmech, na kterých si nepochybně musela dát velmi záležet. A i v této disciplíně se soutěžilo.  Kromě diplomů vyhráli i sladkou odměnu. Soutěže o nejlepší čarodějku se překvapivě zúčastnily i paní učitelky. Žákovský parlament ocenil také je a předal ceny.

Všem, kteří si přišli zasoutěžit nebo pomáhali s organizací, moc děkujeme a jsme rádi, že tato akce měla u dětí úspěch!

Žákovský parlament