Přejít k hlavnímu obsahu

Okresní kolo v přehazované

Dvě družstva, jeden tým …

Ve čtvrtek 20. 4. 2023 jsme se s dětmi vydali na okresní kolo v přehazované, které se konalo ve sportovní hale ZŠ Komenského v Nové Pace. Naši školu reprezentovala dvě smíšená družstva žáků z 5. tříd. Do turnaje bylo přihlášeno celkem šest družstev z okresu Jičín. Zápasy se hrály na dva vítězné sety. Do všech zápasů šly děti s velkým nasazením a odhodláním vyhrát každý míč. Došlo i na samotné utkání mezi družstvy naší školy a derby skončilo nejtěsnějším možným výsledkem. Byl to nejhezčí zápas celého dopoledne. Po sečtení jednotlivých výsledků všech zápasů si děti odnesly zlaté a stříbrné medaile za první a druhé místo. Zároveň obě družstva postoupila do krajského kola v přehazované, které se bude konat v červnu. Všem zúčastněným žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Bc. Michaela Haklová, Mgr. Jiří Zemánek