Přejít k hlavnímu obsahu

Exkurze do Šestajovic

Prvního června, na svátek všech dětí, si třetí třídy udělaly výlet s exkurzí do obce Šestajovice nedaleko Prahy. Po příjezdu na místo jsme se ocitli v zástavbě rodinných domů a nevěděli jsme, co nás čeká za vrátky jednoho z nich. Přivítala nás skupinka kůzlátek, která nás zavedla mezi ostatní domácí zvířata, jako jsou prasátka, husy, koníci, králíčci, morčata a další zvířata z farmy. Zvířátka jsme mohli nakrmit, pohladit a potěšit se z jejich blízkosti a užít si jejich zvědavost. V areálu jsme si také vytvořili mnoho hezkých věcí jako je vlastní mýdlo, obarvili jsme si svíčku a také si vyrobili a ozdobili výbornou čokoládu. Domů jsme se vraceli s lehkou obavou, aby se nám čokoláda v autobuse neroztekla. Počasí nám také přálo a celé dopoledne jsme si tak krásně užili a domů jsme se vraceli s pěknými výrobky a hezkými zážitky.

Mgr. D. Pilná a Mgr. H. Poláková