Přejít k hlavnímu obsahu

Poznej svůj kraj – 8. AB Hruboskalsko

V rámci projektu „Poznej svůj kraj“ jsme s osmáky vyrazili do přírodní rezervace Hruboskalsko. Jak se akce povedla, se dozvíte z následujících (zkrácených) postřehů:

„Exkurze se mi líbila, protože bylo hezké počasí. Dozvěděli jsme se nové věci o přírodě, bavili jsme se o rostlinách a zvířatech. Byli jsme i na Valdštejnu, kde jsme si dali svačinu. Z výletu mám příjemný dojem, ale byla jsem unavená.“ — Barbora Pyciaková, 8. B

„Počasí se nám na exkurzi velice vydařilo. Výhledy byly dechberoucí. Společně s kamarády jsme si exkurzi velice užili. Dokonce jsme si popovídali i s učiteli a aktivity, které vymysleli, byly zábavné. Exkurzi bych si ráda zopakovala.“ — Gabriela Janzáková, 8. B

„Navštívili jsme náměstí města Turnova, které je rodným městem Jana Patočky. Z náměstí jsme vyrazili směr skalní město Hruboskalsko.“ — Ondřej Samler, 8. B

„Byla tam strašná sranda. Ve vlaku nám pak nějaký pán dal brambůrky. Byla to velmi užitečná exkurze. Kluci akorát využívali toho, že my holky jsme lechtivé.“ — Natálie Hradecká, 8. B

Mgr. Rambousek