Přejít k hlavnímu obsahu

Beseda se spisovatelkou

Ve středu 15. listopadu se třetí třídy vypravily do knihovny, kde je čekala beseda s paní spisovatelkou Annou Langerovou. Tato mladá spisovatelka vydala několik knih pro malé čtenáře. Dětem nejprve přečetla úryvek ze své knížky Práskovník Pepa. Všechny děti se zaujetím poslouchaly a nechaly se vtáhnout do děje. Po krátkém povídání o knížkách se děti samy staly autory a zkusily si napsat a ilustrovat své knihy. Za krátkou dobu vznikly opravdu krásné příběhy, které nám děti mohly v závěru besedy přečíst. Někteří odcházeli do školy s jiskrou v oku, že by se mohli také v budoucnu stát spisovateli nebo ilustrátory knih.
Děkujeme paní knihovnici Lence Macháčkové za pozvání na besedu, která nás všechny zaujala a děti moc bavila.

Mgr. I. Burkertová, Bc. M. Haklová