Přejít k hlavnímu obsahu

Semiramis – Žijeme online

Dne 7. prosince 2023 se třída 8. A opět setkala s lektorkou Karolínou z Centra primární prevence. Program se nesl v duchu online světa a aktivit v kyberprostoru. Byl to náš první letošní blok nazvaný „Žijeme online“ a týkal se pravidel bezpečného pohybu na internetu, využití a zabezpečení sociálních sítí. Lektorka si pro nás připravila různé aktivity, hry a příběhy. Jednou z aktivit, která nás moc bavila, bylo vytvořit si svůj facebookový profil. Každý žák si mohl vybrat několik spolužáků i svoji paní třídní učitelku a napsat pěkný vzkaz. Na konci jsme měli zhodnotit dnešní dopoledne a vybrat si téma na další setkání. Nejvíce hlasů získalo téma „Nebezpečné bezpečně“. Za celou naši skvělou třídu 8. A můžeme říci, že se nám Semiramis velmi líbil, zapojili jsme se do aktivit všichni a také jsme si odnesli nějaké nové informace. Moc se těšíme na další setkání.

L. Nyplová a V. Bohunová, žákyně 8. A