Přejít k hlavnímu obsahu

Konference tří parlamentů v Lázních Bělohrad

Dne 21. 3. 2024 jsme se s parlamentem vydali vlakem do Základní školy K. V. Raise v Lázních Bělohrad na konferenci tří parlamentů. Když jsme přijeli, uvítali nás místní parlamenťáci – Křečci. V zasedací síni školy byl také parlament z jičínské základní školy – Bodlák a Pampeliška. Na začátek každá škola odprezentovala to, jak parlament u nich na škole funguje a jaké akce pořádají či organizují. Bylo zajímavé se dozvědět, jak to u nich vše probíhá. Po prezentacích následovala krátká přestávka a pak začaly komunikační aktivity a seznamování. Hráli jsme různé hry jak promíchaně, tak sami nebo jenom s našimi parlamenťáky. Za odměnu jsme si mohli zobnout výborný popcorn. Mně se to osobě moc líbilo, načerpala jsem nové nápady na akce, které bychom v budoucnu mohli realizovat. Poznala jsem nové lidi a byla to pro mě dobrá zkušenost. Zároveň jsem zjistila, že spoustu akcí máme podobných a i náš parlament je fajn.

Karolína Řezníčková, 7. A – zapisovatelka ŽP