Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěž tříčlenných družstev v Sudoku

V letošním roce jsme se poprvé zúčastnili soutěže tříčlenných družstev v SUDOKU.
Z naší školy se zúčastnily tři týmy, které si zvolily následující názvy svých týmů:

  1. HUSY – Valérie Janatová (8. B), Dorota Hobzová (8. B), Barbora Pyciaková (8. B)
  2. ANTITALENTI – Marie Brádlová (8. B), Gabriela Luca (8. B), Samuel Slivoň (9. A)
  3. TYGŘI – Vojtěch Nezbeda (6. B), Lukáš Štampoch (6. B). Marie Blažková (6. B)

Do celé soutěže se přihlásilo 28 týmů (z toho 17 týmů ze ZŠ). Soutěž byla rozdělena na tři kola, která trvala různě dlouhou dobu – 60 minut, 33 minut a 22 minut. Nejlépe se vedlo týmu Hus, který skončil na desátém místě v kategorii ZŠ. Všichni si užili atmosféru soutěže, vyzkoušeli různé formy sudoku a třeba se příští rok zúčastní znovu. Děkujeme za reprezentaci naší školy,

Mgr. V. Kubelová