Přejít k hlavnímu obsahu

Školní výlet Krkonoše – 7. třídy

Ve dnech 18. – 19. 6. 2024 jsme podnikli školní výlet do Krkonoš, jehož cílem bylo dobytí nejvyššího vrcholu České republiky v době, kdy vychází slunce. Vlakem a autobusem jsme dorazili do Špindlerova Mlýna, odkud jsme se pěšky vydali údolím Bílého Labe k Luční boudě, kde jsme nocovali. V brzkých ranních hodinách následujícího dne jsme se vydali na Sněžku, kde jsme bohužel kvůli zamračenému počasí nespatřili východ slunce. Útěchou bylo pár slunečních paprsků, které jsme zahlédli cestou zpět na Luční boudu, kde jsme se nasnídali a vydali Obřím dolem do Pece pod Sněžkou. Odtud nás odvezl autobus a poté vlak do Nové Paky. Celý výlet byl fyzicky náročný, ale jsme pyšní, že jsme ho všichni úspěšně absolvovali.

Žáci a žákyně 7. A a 7. B