Přejít k hlavnímu obsahu

Rozloučení se školním rokem – 3. B

V pátek 21. 6. 2024 se třeťáčci s rodiči, paní učitelkou a paní asistentkou sešli v Heřmanicích na hřišti, aby zakončili další společný školní rok. Vzhledem k předpovědi počasí, která slibovala silné bouřky, jsme se nejdříve rozhodli si opéct dobroty na ohýnku a během opékání si děti mohly pod vedením pana Bohuna opět po roce vyzkoušet střelbu ze vzduchovky, na kterou se moc těšily. Tato část se vydařila, ale poté nás již déšť a blížící se bouřka vyhnala pod střechu místní klubovny, kde jsme přečkali ten největší liják s kroupami. Ale ani toto nepříznivé počasí nebránilo dětem, aby se dobře bavily. Dívky nám zatancovaly skladbu Sofia a poté se k nim přidali i kluci. Když déšť přešel, kluci si vzali míč a kopali si, dívky si zase s míčem házely a také si točily s obručemi. Na závěr jsme si společně zazpívali pár písniček, poté jsme vše uklidili a rozešli se domů. I přes nepříznivé počasí byl společně strávený čas pěkný.

A nyní již „HURÁ NA PRÁZDNINY“.

Mgr. P. Bílková