Dne 28. 4. jsme se zúčastnili dopravní soutěže – O pohár starostů. Po absolvování disciplín (dopravní hřiště, zdravověda, testy, jízdy zručnosti) se naše družstvo umístilo na krásném druhém místě z devíti. Po delší době jsme si odnesli stříbrné medaile. Soutěž jsme si moc užili a strávili hezké dopoledne.
Reprezentovali nás Gabča a Viktorka Čermákovi z 5. B a Tom Vaculík a Kryštof Plecháč z 5. A.
Petra Pospíšilová















