Přejít k hlavnímu obsahu

Okresní kolo ve florbalu II. open (3+1)

Dne 15. 4. 2026 jsme se společně s děvčaty a chlapci z 5. tříd zúčastnili okresního kola ve florbalu. Čekaly nás celkem čtyři zápasy, ve kterých jsme si vyzkoušeli, jaké to je poměřit síly s opravdu silnými soupeři.

První utkání jsme odehráli proti Pecce, kde jsme bohužel podlehli poměrem 7:2. Po tomto zápase bylo potřeba se v šatně znovu namotivovat a dodat si odvahu do dalších zápasů. Ty nás však čekaly s velmi těžkými protivníky, a i přes veškerou snahu jsme oba následující zápasy prohráli. Někteří odcházeli ze hřiště se slzami v očích, protože do hry dali opravdu maximum.

Dokázali jsme se ale semknout a povzbudili se do posledního zápasu. Ten jsme odehráli proti Staré Pace a tentokrát se nám podařilo zvítězit! Radost z výhry byla obrovská a zasloužená.

Celkově jsme se umístili na 7. místě z 8 družstev, ale i tak si z turnaje odvážíme spoustu zkušeností, a především radost z posledního vyhraného zápasu. Děkujeme všem hráčům za jejich nasazení, bojovnost a týmového ducha.

Nikol Kučerová