Přejít k hlavnímu obsahu

Halloween 2018

Po podzimních prázdninách dne 31. 10. 2018 se na naší škole konal Halloween. V den Halloweenu jsme se sešli v 7: 30 v atriu školy a připravili se na celou akci. Zúčastnit se mohli všichni žáci od třetích až do devátých tříd. Masky byly opravdu nádherné, téměř profesionální práce maskérů, z některých šel mráz po zádech a měli jsme z čeho vybírat. Rozhodování bylo opět velmi těžké. Desetičlenná porota postupně obešla všechny třídy, prohlédla si masky a vyhodnotila ty nejlepší. Nakonec z každé třídy vybrali 2 nejpovedenější masky. Výherci byli svoláni o velké přestávce do atria, kde se konalo slavností vyhlášení a předávání sladkých odměn a diplomů. Ti, co nevyhráli, byli také odměněni. Všem děkujeme za účast a budeme se těšit zase za rok!                     

 

                         Parlamenťáci