Přejít k hlavnímu obsahu

POMOZTE ZVÍŘATŮM V NOVOPACKÉM ÚTULKU

Žákovský parlament zorganizoval na 12. prosince 2018 akci s názvem:„POMOZTE ZVÍŘATŮM V NOVOPACKÉM ÚTULKU“.                                                                                                                                                               

Byli jsme překvapení, kolik dětí i dospělých se do akce zapojilo a přineslo zvířecím kamarádům nejen granulky, konzervy, ale i pelíšky, deky a hračky i finanční příspěvky ve výši 2520,- Kč. Věcí pro zvířátka se sešlo opravdu mnoho. Sbírka se velmi vydařila, a tak jsme se 19. prosince 2018 vydali do útulku a předali věci osobně. Čtyřnozí kamarádi nás vítali s nadšením, pejsci kolem nás pobíhali a byli rádi za každé pohlazení. Dokonce jsme je vyvenčili na krátké procházce po okolí.

Tato akce se nám vydařila a chtěli bychom za celý parlament Fair Team poděkovat těm, kteří přispěli a pomohli.

Děkujeme !