Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční trhy

K mnohaletým tradicím naší školy patří pořádání vánočních trhů. Letošní datum připadl na pátek 7. 12. 2018. Ve 13 hodin se prostory atria, vkusně vyzdobené p. uklízečkami Evou Kánskou a Věrou Ježkovou, začaly pomalu plnit dětmi s rodiči. Výrobků, které připravily děti pod vedením p. vychovatelek a p. učitelek, bylo opravdu hodně. Adventní věnce, vánoční dekorace, svícny, přáníčka a drobné dárečky zaplnily prodejní pulty trhů. Jako i minulý rok Emička a Elenka Valentovy upekly a nazdobily velké množství voňavých perníčků. Dostalo se tak na všechny rodiče i ostatní příchozí. Prodej provázely koledy a dobrá nálada. Děti mohly pocítit pravou podstatu Vánoc, pomáhat bližním a dělat jim radost. Výtěžek z prodeje bude opět věnován občanskému sdružení Sportem proti bariérám, se kterým naše škola dlouhodobě spolupracuje.

Za to, že se trhy vydařily, patří velké poděkování všem, kteří se na jeho přípravě a průběhu podíleli.

                                                                           Vychovatelky ŠD