Přejít k hlavnímu obsahu

Semiramis 6.B

Dnes k nám přijeli lektoři Káťa a Vojta, abychom pokračovali v dalším bloku našeho programu, tentokrát s názvem „Na jedné lodi“.

Na úvod jsme si zopakovali, co se odehrálo na minulém setkání, připomněli si pravidla Semiramisu, nakreslili jmenovky a zahráli si hru se židlemi.

 Při další aktivitě jsme ve dvojicích společně kreslili jedním fixem domeček a stromeček, ale nesměli jsme se u toho domlouvat. Obrázky se nám celkem povedly.

Hlavním úkolem dnešního dopoledne bylo nakreslit velkou „třídní“ loď. Každý napsal, v jaké roli se na lodi cítí nejlépe a co by udělal pro to, aby se plavba vydařila. Nebylo to snadné, každý se chtěl prosadit. Bylo nutné hodně spolupracovat, ale s výsledkem jsme spokojeni. Naše loď je připravena zvládnout všechna úskalí náročné cesty a doplout úspěšně do cíle.

Mgr. Soňa Chocholáčová