Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěváček 2019

V úterý 26. 2. 2019 se v atriu naší školy konal již 3. ročník školní pěvecké soutěže Zpěváček 2019. Letos se zúčastnilo celkem 21 dětí z 1. – 4. tříd. Po úvodním společném rozezpívání vystoupily nejprve děti z 1. tříd, které zazpívaly jednu libovolnou písničku. Poté je vystřídali zpěváci a zpěvačky z 2. – 4. tříd a ti si připravili jednu lidovou a jednu umělou písničku podle svého výběru. Všichni si na svých výkonech dali záležet, zazpívali své písničky s radostí a to je pro nás to nejdůležitější. Vyhlášení proběhlo o den později, ve středu 27. 2. v atriu. Všem blahopřejeme a těšíme se na příští rok!

Kategorie 1. tříd:

                            1. místo: Jiří Žalský, Marie Blažková, Stela Líbalová

                            2. místo: Jiří Karel, Ondřej Linhart

                            3. místo: Kristýna Švarcová, Klára Rupová

Kategorie 2. tříd:

                             1. místo: Ludmila Mühlová

                             2. místo: Karolína Řezníčková

                             3. místo: Julie Hylmarová

Kategorie 3. tříd:

                             1. místo: Natálie Hradecká

                             2. místo: Tereza Barvínská

Kategorie 4. tříd:

                             1. místo: Michal Dočekal

                             2. místo: Josef Karel

                                                                                                        Mgr. P. Bílková