Přejít k hlavnímu obsahu

Nejšikovnější počtáři a češtináři v 1. třídách

Prvňáčkové jsou velice soutěživí žáci. Nejen v tělesné výchově bojují při vybíjené, florbalu a fotbalu, ale i ve zpívání, přednesu a čtení zápolí mezi sebou. Za své výkony si vždy odnesli diplom nebo uznání a byli před třídou pochváleni.

V pracovním listě z matematiky si nejlépe vedlo 5 žáků z 1. B – Jiří Žalský, Tereza Kudrnáčová, Zuzana Chlubnová, Ella Brock a Vojtěch Nezbeda a 8 žáků z 1. A – Petr Bílek, Tomáš Věchet, Vítek Antoš, Josef Medviď, Jolana Samlerová, Eva Coganová, Jiří Karel a Aneta Formánková.

Z českého jazyka obstáli nejlépe ve třídě 1.B – Jiří Žalský, Ella Brock, Stella Líbalová, Vojtěch Nezbeda, Jolana Sedláčková a Alena Prokšová. Ve třídě 1. A – Kristýna Švarcová, Klára Zimmermannová, Petr Bílek a Vítek Antoš.

                                                            Mgr. M. Bezstarostová, Mgr. Helena Mesnerová