Přejít k hlavnímu obsahu

Absolventské práce (9.A)

Příjemné a obohacující odpoledne mohl zažít každý, kdo se přišel podívat na prezentace absolventských prací žáků 9. ročníku do učebny přírodopisu naší školy. Třídní učitelka Daneta Svobodová postupně na podium pozvala 13 žáků se svými úspěšnými pracemi. V první části, která předcházela vlastní prezentaci, odevzdali žáci práci v elektronické podobě. Ta musela splňovat mnohá obsahová i formální kritéria a byla obodována hodnotícími z řad učitelů. Jako nejlepší byla ohodnocena práce Matěje Pyciaka s jeho domácími chemickými pokusy. Na druhém místě skončila Aneta Nosková, která si vlastnoručně ušila krásné společenské šaty a třetí příčka patřila Natálii Jelínkové, která zkoumala plže na Novopacku. Ostatní žáci předvedli velice kvalitní práce. Městu Nová Paka děkujeme i za finanční podporu projektu absolventských prací a těšíme se příští rok na shledanou.

Mgr. D. Svobodová a Mgr. L. Rambousek