Přejít k hlavnímu obsahu

Poznaj svůj kraj (9.A) – Kozákov

Ve středu 18. 9. 2019 jsme vyrazili jako 9. třída na Kozákov. Ranní vlak nás dovezl do Turnova, odkud jsme už šli po svých. V Turnově jsme si prohlédli významné památky a pak už jsme vyrazili na cestu. Cesta byla dlouhá, ale zpříjemňovali jsme si ji čerstvě utrženými jablky/hruškami, které rostly hned vedle cesty. Samostatný výšlap na kopec Kozákov nás všechny hodně vysílil. Po nádherném výhledu z rozhledny na Kozákově byl ten pravý čas na cestu dolů. Když jsme poté nasedli na vlak ze Semil do Nové Paky, všichni jsme si vydechli.

Celkový počet km: 23 km

Celkový čas strávený na cestě: 9 h (nepočítám vlak)

Daniel Čisár, 9. A

 

Tato exkurze se mi líbila, byla zajímavá, ale i vyčerpávající. Celou exkurzi jsme úspěšně zvládli. Malý bonus byla také pikola. Nejnáročnější byl výstup na Kozákov. Ale jinak vše hodnotím kladně.

Martin Adolf, 9.A