Přejít k hlavnímu obsahu

Přivítání prvňáčků do 1. třídy

Dne 2. září 2019 zahájili noví žáčci svůj první školní rok. V počtu 34 natěšených dětí se shromáždili i se svými rodiči a prarodiči ve společenské místnosti ZŠ Husitské. Vřelými slovy je přivítal ředitel školy Mgr. Zdeněk Burkert a starosta města Mgr. Josef Cogan. Žáčky si rozdělily do tříd paní učitelky Mgr. Ivana Pourová (1.A) a Mgr. Tereza Mátyásová (1.B). Děti si třídy pečlivě prohlédly a našly si místečko, kde se jim nejvíce líbilo. Po pár drobných úkolech ve třídách je čekalo v tělocvičně milé překvapení v podobě divadelního představení pohádky O Šípkové Růžence. Paní učitelky mezitím zahltily rodiče důležitými informacemi a papíry k vyplnění. Nakonec šli žáčci s rodiči užívat zbytku krásného dne. Přejeme všem prvňáčkům krásné nové zážitky a hodně úspěchu.

Zapsaly tř.uč. Mgr. Ivana Pourová a Mgr. Tereza Mátyásová