Přejít k hlavnímu obsahu

Stavíme domečky pro skřítky

V pátek 3. 10. se děti ze ŠD těšily na společnou vycházku do hájku a stavění domečků z přírodnin. Podzim nám přál krásným počasím, tak jsme vyrazili do přírody. Nejdříve v hájku děti obdivovaly množství různých hub od muchomůrek až po hříbky, potom se sborově pustily do práce. Úkolem bylo ve skupinkách nebo jednotlivě postavit domeček skřítkům. Z kousků kůry, větviček, mechu, listů a kamení vznikaly mezi kořeny stromů báječné stavby, plné fantazie a dětských snů. Domečky byly velké, malé, patrové, se schůdky i s můstky. Stavby i pobyt na čerstvém vzduchu nás bavily. S pocitem dobře vykonané práce jsme se vraceli zpět do družiny.

                                                                                            Vychovatelky ŠD