Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěž „Já už to znám, umím…..“

V pátek 29. 11. 2019 proběhl na Střední škole technické a řemeslné na pracovišti v Hlušicích již 16. ročník soutěže „Já už to znám, umím….“, zaměřené na podporu zájmu o učební obory. Spolu pořadateli se účastnily školy Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka a Střední zahradnická škola Kopidlno. Soutěže se zúčastnilo rekordních 520 soutěžících. Naši školu reprezentovalo celkem 13 žáků v 6 oborech. Po dvouletém půstu jsme se opět prosadili na stupně vítězů. V oboru mladý elektrikář obsadil Radek Jíša pěkné 3. místo a František Tejnor 8. místo, v oboru mladý automechanik pak Tomáš Trytko 7. a Sebastián Šebesta 9. místo, v oboru mladý opravář Lukáš Ryba – 9. místo a v oboru mladý řezník Adam Řezníček -9. místo. Ostatní naši zástupci se umístili většinou v první polovině výsledkové listiny daného oboru. Všem žákům patří poděkování za reprezentaci školy.

 

                                                                                Mgr. Josef Horák