Přejít k hlavnímu obsahu

Vybíjená děvčat 4. – 5. tříd

Slavíme postup do krajského kola!

V okresním kole se z původně přihlášených osmi týmů nakonec utkala pouze tři družstva. Turnaj se tedy odehrál na dvě kola. Naše děvčata ukázala nejvyrovnanější formu a pouze v jednom utkání prohrála až na „náhlou smrt“. Zbylá tři utkání však vyhrála a to jim vyneslo celkové vítězství. V průběhu turnaje se na hřišti vystřídala kompletní sestava, která byla tvořena hráčkami:

Laurinka Štampochová, Jůťa Malínská, Bára Kalenská, Kája Maxová, Kačka Hylmarová, Kája Řezníčková, Elenka Valentová, Maruška Brádlová, Dorotka Hobzová, Lucka Ježková, Terezka Vojtíšková a Marťa Linhartová.

V krajském kole nás čekají těžké soupeřky, proto jsme se domluvili, že budeme chodit společně pravidelně trénovat v rámci kroužku vybíjené v pátek ráno.

Všem hráčkám děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Zdeněk Burkert