Přejít k hlavnímu obsahu

Karneval ve ŠD

Na pátek 28. 2. se těšily všechny děti, co chodí do ŠD. Byl totiž naplánovaný masopustní karneval. Hned po obědě se holky a kluci převlékli do svých kostýmů a změnili se na zvířátka, piráty, vojáky, princezny či čarodějnici. Kostýmy si přichystaly i paní vychovatelky. Pro děti byl připravený nabitý program. Maškarní odpoledne nám začalo promenádou a představením masek. Pak následovaly hudebně pohybové hry o drobné ceny. Nálada panovala, jak to ke karnevalu patří, skvělá. Nechyběla ani hudba, ani tanec. A to nebylo vše. Masopustní veselí pokračovalo dalším programem. Na děti čekaly různé úkoly, kde soutěžící ukázali, jak jsou rychlí, šikovní, pohotoví a hbití. Po každé aktivitě děti dostávaly sladké odměny.

Karnevalový rej byl tradičně zakončen vyhlášením nejzajímavějších masek.

Vychovatelky ŠD