Přejít k hlavnímu obsahu

Poznej svůj kraj 6.A a 6.B – Prachovské skály

„Výlet se mi moc líbil. Trasa byla přiměřeně dlouhá a šli jsme tempem, jak jsme chtěli. Zřícenina Pařez se mi také líbila a ty skály, to byla nádhera. Také jsem se dozvěděla něco nového o přírodě a tak dále. Jsem ráda, že jsem se tam mohla podívat i se třídou a ne jen s rodiči. Byla to hezká a povedená exkurze a už se těším na další.“      T. Maxová, 6. A

„Tento výlet do Prachovských skal se mi líbil, poznal jsem nové rostliny i kytky. Byl jsem rád, že jsme jeli vlakem i autobusem. Docela bylo dobrý, že jsme šli z Prachovských skal na nádraží. Jak jsem přišel domů, tak mě strašně bolely nohy. Tak jsem si dal vanu.“        D. Maňák, 6. B

„Mně se líbilo všechno. Nejvíc se mi líbily skály a zřícenina hradu Pařez. Docela se mi zalíbily květiny a rostliny. Cesta se mi líbila. Ale nejvíc jsem si užila, jak jsme čekali na vlak a skoro celá třída stála u zábradlí a lidi, co projeli, tak nám zamávali nebo zatroubili.“          T. Tarantová, 6. B