Přejít k hlavnímu obsahu

Den s fotografem

První hodinu jsme si v učebně informatiky povídali o funkcích fotoaparátu. Fotili jsme své malé drobnosti, které jsme si přinesli z domova. Druhou hodinu jsme měli za úkol vyfotit různé věci po škole. Poté jsme se s panem fotografem učili pracovat se školními fotoaparáty. Pak jsme šli fotit ven. A třetí hodinu jsme opět v učebně informatiky pomocí nabíjecího kabelu přesunuli fotky do počítače a v Zoner Photo studiu jsme se upravovali.

Veronika Bohunová, 5. A

V pátek 30. 4. si žáci pátých tříd vyzkoušeli fotografovat školními fotoaparáty, a také svými mobilními telefony nebo fotoaparáty, které si přinesli z domova. Přijel k nám pan fotograf, který nám ukázal, jak správně fotit. Každý jsme si z přednášky odnesli nějaké nové a zajímavé informace.

Klára Kristiánová, 5. A

Dne 29. dubna přijel do školy pan fotograf. První hodinu nám vysvětloval různé funkce na mobilním telefonu a na fotoaparátu. Druhou hodinu jsme šli do tělocvičny, kde jsme fotili svoji malou hračku, kterou jsme si měli donést. Rozdělili jsme se do dvou skupin. První skupina fotila s fotoaparátem v tělocvičně a druhá s mobilním telefonem v prostorách školy. A pak jsme se vyměnili. Nafotili jsme fotky a třetí hodinu jsme je upravovali. Moc jsme si to užili. Všichni jsme se shodli, že focení s fotoaparátem je přece jenom lepší. Naše nejhezčí fotky budou vystaveny ve vestibulu školy.

          Natálie Hradecká, Tobiáš Palme, 5. B

 

[[[[gallery:484]]]]