Přejít k hlavnímu obsahu

Dopravní výchova (1. část) – 4. třídy

Ve středu 5. května 2021 zavítal mezi čtvrťáky majitel autoškoly Vašek pan Václav Řeháček, aby je připravil k získání řidičského průkazu na kolo. První část této dopravní výchovy byla zaměřena na teorii. Nejdříve si žáci ověřili své znalosti v malém testu, který se týkal znalostí pravidel z pohledu chodce. Dále se žáci učili poznávat různé dopravní značky, prostřednictvím fotografií se seznamovali s mnoha novopackými křižovatkami a dopravními situacemi, které se učili řešit. Celé povídání velmi rychle uteklo a děti se již nemohou dočkat, až budou skládat zkoušky na „řidičák“ na kolo, které je bude čekat ještě do konce letošního školního roku. Děkujeme panu V. Řeháčkovi za skvělý přístup.

                                                            Mgr. P. Bílková