Přejít k hlavnímu obsahu

Beseda o životě s hendikepem

Dne 28. 4. 2022 se v naší třídě 7. A pořádala beseda s vozíčkářem Petrem Vyskočilem. Pan Vyskočil nám vyprávěl o svém životě na vozíčku. Dozvěděli jsme se plno informací o tomto stylu života. Ze začátku nám řekl, jak se na vozík dostal. Následně nám odpovídal na naše otázky. Beseda se mi moc líbila. 

Tereza Maxová 

Z reakcí 7. A: 

„Čtvrteční beseda se mi moc líbila. Uvědomila jsem si, že žít na vozíčku není vůbec snadné. Na druhou stranu se mi líbí, že i když je člověk takto omezený, může i cestovat a dělat to, co ho baví. Také jsem si uvědomila, že někteří lidé dokáží být opravdu zlí. Pan Petr nám vyprávěl, jak v zimě musel čekat na další autobus, protože ho řidič nenechal nastoupit. Moc se mi líbilo, jak o tom mluvil. Určitě bych chtěla víc takových besed.“ – Martina Linhartová 

„… Bylo fajn se dozvědět něco nového o tom, jak žijí lidé s hendikepem.“ – Eliška Holmanová 

„… Mně se líbilo, že jsme se mohli na cokoliv zeptat a on nám otevřeně odpověděl.“ – Samuel Slivoň