Přejít k hlavnímu obsahu

Vybíjená – dívky, krajské kolo

Pátek 27. 5. 2022 byl velkým dnem pro naše čtvrťačky a páťačky. Holky vyhrály okresní kolo ve vybíjené, a tak si vybojovaly právo reprezentovat náš okres na krajském kole. Vyrazili jsme tedy až do Kostelce nad Orlicí plni očekávání. Jsem strašně rád, že jsem měl možnost s děvčaty strávit krásné dopoledne. Kromě toho, že holky převálcovaly zbytek kraje výrazným rozdílem, vlastně pořád ukazovaly, jak jsou skvělé. Žádné hádanice a hašteření … samé úsměvy, radost a dobrá nálada. Žádné nosánky nahoru, ale skromnost a respekt k soupeřkám. Žádné „uťápnuté“ chudinky z maloměsta, ale sympatické a sebevědomé skoroslečny. Žádné znuděné pohledy zapíchnuté do displejů mobilů, místo toho neustálá akce. Jsou to báječné holky. 

Hru perfektně řídila kapitánka Kája Řezníčková. Řady soupeřek svými ranami decimovaly Denča Chudobová, Viky Kociánová a obě Anetky (Zahradníková a Formánková). V poli výborně vše jistily a častokrát dokázaly získat míče Natálka Fejfarová, Sárinka Mikešová, Kristýnka Švarcová, Pája Vágenknechtová, Jolča Samlerová, Nelča Zukalová a Eliška Odvárková. 

A já jim za předvedené výkony a skvělou reprezentaci naší školy moc a moc děkuji. 

Mgr. Zdeněk Burkert