Přejít k hlavnímu obsahu

Rozloučení s deváťáky

Dne 29. 6. 2022 jsme obě třídy společně zavzpomínaly na devět let strávených na této škole. Slavnostní rozloučení, které probíhalo v našem krásném atriu, bylo velmi dojemné. I během jeho nacvičování. Se všemi vyučujícími jsme se řádně rozloučili a poděkovali jim. Nejedna slza ukápla nejen u nás žáků, ale i u učitelů a členů rodiny. Překvapením pro nás byli prvňáčci, kteří nám zazpívali a předali malé dárečky. Rozloučili jsme se s našimi třídními učitelkami. Popřáli si hodně štěstí na naší další cestě životem a slíbili si, že se určitě brzy potkáme, protože jsme báječná parta. Na závěr jsme všem zazpívali „naši“ písničku, kterou vymyslel Patrik Linhart na vodáckém kurzu. Všichni jsme měli hezké dojmy z našeho zakončení a budeme rádi na ZŠ Husitskou vzpomínat.

A. Budziewská, žákyně 9. B

Z názoru rodičů:
Z mého pohledu bylo zakončení velmi povedené. Bylo hezké vidět, jak krásný vztah si děti se svými učiteli vytvořily. Pro nás všechny to bylo velmi dojemné. Myslím, že s většinou učitelů bychom se shodli na tom, že se jim s dětmi dobře pracovalo a budou na ně rádi vzpomínat. Všem nám docházelo, že už doma nemáme děti, ale absolventy a za chvíli již studenty středních škol. Na dětech bylo vidět dojetí, ale zároveň i připravenost a odhodlání posunout se dál na novou etapu života. Děkujeme.
I. Budziewská