Přejít k hlavnímu obsahu

Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 pro žáky prvních tříd

Ve čtvrtek 1. září 2022 jsme za krásného počasí přivítali 42 nových prvňáčků. Slavnostní zahájení probíhalo na terasách školy, kam děti dorazily v doprovodu svých rodičů a prarodičů. Prvňáčky přivítali pan starosta Mgr. Josef Cogan, pan ředitel Mgr. Zdeněk Burkert, paní zástupkyně Mgr. Eva Mládková, třídní paní učitelky Mgr. Markéta Tichá a Mgr. Petra Tauchmanová s paní asistentkou Štěpánkou Knapovou. Po slavnostním společném zahájení jsme se přesunuli do tříd, kde si děti našly svá místa a seznámily se s prostředím své třídy. Po uvítání, zatímco se rodiče dozvídali všechny důležité informace o provozu školy, se děti odebraly na loutkové divadlo s názvem Jak šel Kozlík do světa. Jako památku na první školní den si děti domů odnesly drobné dárečky.

Přejeme našim prvňáčkům hodně úspěchů ve škole a mnoho krásných nových zážitků.

Tř. učitelky: M. Tichá a P. Tauchmanová