Přejít k hlavnímu obsahu

Rozloučení se školním rokem – 1. B

První školní rok prvňáčků se nachýlil ke konci a my jsme se s ním rozloučili ve společnosti rodičů. Sešli jsme se v pátek 24. 6. 2022 na heřmanickém hřišti, kde jsme měli naplánované soutěžení a také opékání. Bohužel nám počasí příliš nepřálo, jelikož nám hned po opékání začalo pršet. Naštěstí jsme však mohli využít přístřešek u místní klubovny, takže jsme nepřízeň počasí přečkali tam a vše jsme zvládli. Zazpívali jsme si s kytarou několik písniček, připili jsme si na začínající prázdniny a uskutečnili jsme dokonce i soutěže. Děti plnily soutěže se zaujetím a všechny disciplíny si prošly hned několikrát. Čekalo na ně také drobné občerstvení a odměny za soutěže, které pro ně nachystali někteří rodiče, za což jim patří velké DÍKY. I když nám počasí příliš nepřálo, vše jsme si užili a budeme se těšit zase na příští školní rok. Krásné prázdniny!!! 

Mgr. P. Bílková